• ALİ İHTİYAR 09.29.2017

  Güzel ve işini yapan insanlar

 • boyner izmir 09.29.2017

  Kız kardeşim kendisi gidip memnun kaldığından dolayı ultrason için Abdullah beyi tercih ettim .kendisi çok ilgili ve sizin soru sormanıza gerek kalmadan her şeyi açıklayarak anlatıyor .çevremdekilere de tavsiye ediyorum.verdiginiz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

 • Deniz Yildizi 09.29.2017

  Hsg cektirdim hic hissetmedim bile super super super baska yerlere cok para vermeyin uygun ve super gercekten…

 • Tulay Denizli 09.29.2017

  06.06.2016 tarihinde hsg ( rahim filmi) çektirmem gerekiyordu
  , fakat çok endişeliydim tam endişeli anımda DR ABDULLAH BEY VE ELİF HANIM sayesinde tüm endişelerim mutluluğa dünüştü, hiçbirşey hissetmeden beş dk bile sürmeden ağrısız sancısız çekimi tamamladık, hepsine bir bir teşekkürlerimi ediyor, bu kararı almak için çok gec kalmadan bu merkeze gtmenizi ısrarla öneriyorum kabus gibi görülen aslnda hiçde zor olmayan çekimi sağlığınız için yaptırın.. elif hanım ve ABDULLAH beye tekrar tekrar çok teşekkür ederim

 • SELDA ÇİMEN 09.29.2017

  Rahim filmi çekilmek için internet üzerinden araştırıyordum. Araştırmalarım neticesinde Abdullah Cevahir Beye rastladım yorumlarını okudum ve kendisine gitmeye karar verdim. Çok ilgilendiler ilk olarak hastayı çok rahatlatıyorlar ki ben çok endişeli ve korkarak gittim.Gitmeden önce bana hsg çekim hakkında çok ağrılı olduğunu söylemişlerdi.Çok memnun kaldım iyi ki gitmişim. Korkumu yenmeme çok yardımcı oldu. Aynı zamanda doktorum tarafından işlemin başından sonuna kadar adım adım bilgilendirildim.Doktorum ve tüm ekibini her konuda çok başarılı buldum ve çok memnun kaldım.Her birine ayrı ayrı teşekkürler.

168 kez görüntülendi.